Lampsakos Network
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim

2 posters

Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim Empty Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim

Mesaj  Demon Ptsi Ara. 29, 2008 8:51 pm

Ben Demon Hiç bir hile kullanmama rağmen ban yiyiorum GM arkadaşlarla temasa geçip konuştuğumda ise ip ban la karşılaşıorum nasıl Bir serverdır anlamadım banlıcak adam bulmak istiyorsanız alın npt yapan arkadaşlar geceleri online olursanız görme şansınız var ama bunun peşini bırakmıyacagım forumlarda serveriniz hakkında bilgi vericem nasıl Bir server oldugu hakkında ilk oynadıgım pwp serverdi ii sanmıştım ama yanılmışımYok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim My.php?image=2008122992414hk3Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim My.php?image=20081229104234dd6

Demon

Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim Empty nolDU KArdeş BEn ADANALI1

Mesaj  excellent1 Salı Ara. 30, 2008 11:23 pm

Bu serVERda OynanMaz A:q cocukları canı sıkılınca server kapıyolar sonra hata diyolar .. emk var biz emk harcıyoz... SÖylesinler yapamıyoz eyw. diyip geçerim.. ama yok ... HAKSız yere ban atarlar bide ARtislik olsun diye OTO ban var. Dİyolar s.q

excellent1

Yok böyle 1 olay GM arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim Empty haklısın ADANAlı kardeşş

Mesaj  excellent1 Çarş. Ara. 31, 2008 6:07 pm

Aynen katılyıom..

excellent1

- Similar topics